Občanské sdružení Rodinný klub je zájmové sdružení občanů (   zejména rodičů s dětmi) se zájmem o výchovu dětí a rekreačně sportovní činnost,   které vzniklo v roce 1998. Zaměřili jsme se především na využití volného času   nejen dětí – od věku 3 měsíců – ale i jejich rodičů. Cílem našeho snažení je   zapojit celé rodiny do aktivit ve volném čase a zpříjemnit tak život na pražském   sídlišti Bohnice. Naše programy obsahují nejen sportovní vyžití, ale i   výtvarnou, hudební a dramatickou výchovu pro děti všech věkových kategorií.

Školní děti navštěvují naše kroužky v odpoledních hodinách   pravidelně i vícekrát týdně, což nám umožňuje systematickou a účelnou práci po   celý rok. Naše činnost dostává tak širší rozměr ve smyslu protidrogové prevence   a prevence proti kriminalitě mládeže.

Dopoledních hodin mohou využít maminky na MD k přípravě svých   dětí na vstup do školky či školy. V naší dopolední „PŘEDŠKOLCE“ ( KULÍŠEK ) si   děti od 1- 3 let v kolektivu svých vrstevníků mohou nejen zacvičit a zatančit,   ale také naučit spoustu říkadel a písniček nebo namalovat obrázek, popř.vyrobit   nějakou drobnost.

Pro děti „ školkového“ věku (3 –6 let) je připraveno programové   odpolední pásmo,které trvá 2 hodiny a zaujme děti svou pestrou skladbou   (cvičení, tanec,zpěv,recitace a výtvarné tvoření).

Ženy, které rády sportují si chodí dopoledne zacvičit a přitom   využívají i naší „hlídací tetu“, která se jim ráda postará v době cvičení o   ratolesti. Sportovní nabídku využívají ženy a dívky v průběhu týdne i ve   večerních hodinách pravidelně po celý rok.

Dívky od 7-18 let si mohou zacvičit v kroužcích Junior   aerobiku.Úspěšně pořádáme víkendové akce pro celé rodiny, ale i pro samotné děti   nebo rodiče, týdenní pobyty na horách a u moře a samozřejmě také letní a zimní   tábory pro děti, které jsou zaměřeny nejen na sportovní, ale i na hudební a   výtvarnou činnost.

Přijďte se podívat, těší se na vás tým našeho sdružení.

http://www.rodinnyklub.com/kdojsme.htm